توسعه محصولات جدید

تیم تکنسین های نوشیدنی ما آماده حمایت از شما در توسعه محصول جدید می باشد که شامل خدماتی مانند آزمایشگاه داخلی، یافتن منابع مواد اولیه، توسعه نمونه، بهینه سازی دستورالعمل می باشد….

..

تیم تکنسین های نوشیدنی ما آماده حمایت از شما در توسعه محصول جدید می باشد که شامل خدماتی مانند آزمایشگاه داخلی، یافتن منابع مواد اولیه، توسعه نمونه، بهینه سازی دستورالعمل می باشد.

 

ایده برای یک نوشیدنی جدید؟

بواسطه تخصص هدایت بازار و دانش توسعه نوشیدنی ما، شرکت “رسا” ایده شما را از یک مفهوم نوآورانه تا تولید یک محصول مقرون به صرفه دنبال خواهد کرد. ما یک منبع توقف برای پروژه نوشیدنی شما هستیم.

 

سالها تجربه ما در تولید نوشیدنی ما را قادر می سازد تا خدمات مشاوره ای را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهیم. ما با تولیدکنندگان نوشیدنی در سطح بین المللی کار می کنیم تا اطمینان یابیم که بهترین و مقرون به صرفه ترین راه حل را برای تولید نوشیدنی شما یافته ایم.

توسعه محصولات جدید >>

سوالات متداول

زمانی که توسعه دستورالعمل تمام شود مالکیت معنوی با چه کسی است؟

زمانی که توسعه دستورالعمل تکمیل شود ما Transfer and Acceptance Act را امضا می کنیم. پس از این مالکیت معنوی ایجاد شده طی پروژه توسعه دستورالعمل به مشتری منتقل می شود. “رسا” تمایلی به داشتن مالکیت معنوی دستورالعمل های مشتریان ندارد.

پروسه استاندارد توسعه نوشیدنی جدید کدام است؟

خلاصه مراحل پروژه. ما نیاز داریم که مشتریان خلاصه ای از پروژه ارائه دهند. این یک سند رسمی برای ما می باشد. این سند به ما کمک می کند تا نیازهای مشتری را درک کنیم. بعلاوه، زمانی که توسعه دستورالعمل آغاز شود، تیم فنی ما بر اساس خلاصه پروژه کار خواهند کرد.

 

مرحله توسعه دستورالعمل. ما منابع تمام مواد اولیه مورد نیاز را پیدا می کنیم (اکثر آنها از قبل در آزمایشگاه داخلی شرکت موجود می باشند) و شروع به تست زدن می نماییم. اگر نتایج مطلوب باشند نمونه ها برای مشتری فرستاده می شوند. ما همچنین از مشتریان دعوت می کنیم تا تا با ما در آزمایشگاه در توسعه دستورالعمل شرکت نمایند.

 

مرحله تولید نوشیدنی. زمانی که دستورالعمل تایید شود ما شرکت های بسته بندی بالقوه را برای این محصول شناسایی می کنیم. بعلاوه، ما در اولین تولید که معمولا سخت ترین است به مشتری کمک خواهیم کرد.

در پایان پروژه، مشتری یک لیست از تامین کنندگان مواد اولیه، شرکت های بسته بندی در اختیار خواهد داشت و قادر است تا سفارش دهی مجدد را خود انجام دهد.

چرا ما باید “رسا” را برای توسعه محصول جدید انتخاب کنیم؟

2 دلیل اصلی برای انتخاب ما وجود دارد.

 

مرحله توسعه دستورالعمل. ما یک آزمایشگاه مستقل نوشیدنی هستیم. به این معنی که ما ترجیحی در انتخاب تامین کنندگان مواد اولیه نداریم. طی پروژه توسعه دستورالعمل وظیفه ما ارائه راه حل های متنوع از تامین کنندگان مختلف مواد اولیه می باشد تا مشتری بتواند تصویر گسترده تری از توانایی هایش بدست آورد. اگر تصمیم گرفتید به صورت مستقیم با تولید کنندگان مواد اولیه همکاری نمایید پیشنهادات بسیار محدودی خواهید داشت.

 

مرحله تولید نوشیدنی. طی سالها تجربه همکاری با شرکت های بسته بندی ما موفق به ایجاد یک پایگاه داده از قابل اعتماد ترین شرکت های بسته بندی در مناطق مختلف دنیا شده ایم. ما کیفیت این شرکت های بسته بندی را بررسی کرده و با افتخار می توانیم آنها را پیشنهاد دهیم. بعلاوه اگر این کار را پیش از این انجام نداده باشید ما تقریبا مطمئن هستیم که طی این پروسه اشتباهاتی انجام خواهد شد. ما به شما پیشنهاد می دهیم با سپردن کار مدیریت به ما در وقت و سرمایه خود صرفه جویی نمایید.

آیا شما اطلاعات برچسب گذاری را برای بسته بندی فراهم می کنید؟

این بخش یکی از بخش های مهم از خدمات ما می باشد. ما اطلاعات برچسب گذاری و تغذیه ای را همراه با خصوصیات محصول زمانی که دستورالعمل نهایی بوسیله مشتری تایید شد، آماده می نماییم.