راهکار سلامت اکسیر

کلید ورود شما به دنیای تجارت صنایع غذایی

درباره شرکت راهکار سلامت اکسیر

شرکت راهکار سلامت اکسیر یک شرکت دانش بنیان در زمینه مشاوره و تولید مواد غذایی متشکل از تیم های تخصصی کاری در زمینه فرمولاسیون، تولید و مارکتینگ مواد غذایی می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش فنی نیروهای مجرب خود اقدام به نیاز سنجی بازار و خلق محصولاتی در جهت جوابگویی به نیازهای مشتریان می نماید.

این شرکت متشکل از نیروهای زیر می باشد:

  • مهندس صنایع غذایی یک نفر
  • مهندس شیمی – صنایع غذایی دو نفر
  • کارشناس ارشد مدیریت تولید دو نفر
  • کارشناس ارشد بازرگانی – بازاریابی دو نفر
  • کارشناس ارشد مدیریت سیستم و بهره وری یک نفر
  • کارشناس MBA یک نفر
  • کارشناس گرافیست دو نفر

که با توجه به نیازهای هر مشتری و بر اساس هر وظیفه تشکیل تیم های کاری می دهند.

این شرکت با داشتن دانش علمی و عملی در زمینه شناخت مواد، طعم ها و ذائقه بازار اقدام به شناخت نیاز، طراحی، فرموله کردن و طراحی بسته بندی جهت تولید محصولات غذایی می نماید.

همچنین شرکت توانایی تولید کامپاند و تامین مواد اولیه جهت شرکت های مواد غذایی را داراست.

در حال حاضر با توجه به موج تقاضای محصولات سلامت محور، تمرکز ما نیز بیشتر بر روی محصولات سودمند جهت ارتقای سطح سلامت جامعه و کیفیت زندگی برای تمامی گروه های سنی می باشد.

تا کنون این شرکت اقدام به فرموله کردن و تولید محصولاتی همانند نوشابه های انرژی زا، آب های ویتامینه، چای سرد با طعم های گوناگون، نوشابه های ویتامینه، نوشیدنی های سلامت محور، نوشیدنی آلوئه ورا، تخم ریحان و سس های خوراکی (فلفل، کچاپ، سیر و …)، زیتون پرورده با طعم های گوناگون، ترشی و شوری جات، مربا، ماست های میوه ای و … نموده است که در صورت نیاز امکان معرفی نمونه های کاری می باشد.

شایان ذکر است استراتژی شرکت توسعه بازار و همکاری های چندجانبه با دیگر شرکت ها و اعطای نمایندگی و همکاری در دیگر نقاط دنیا بوده و از پیشنهادات کاری و همکاری شما عزیزان بسیار خرسند خواهیم شد.